Občerstvení a místo pro váš vánoční večírek!

Autor

Valerie

Publikováno

31. 10. 2023

Občerstvení a místo pro váš vánoční večírek!

Je tady opět ten čas, kdy máte za úkol pro sebe a své kolegy naplánovat vánoční večírek? Nechce se vám po večerech péct cukroví a mazat chlebíčky, ani složitě převážet objednané občerstvení přes celé město? Není problém, s našim Con Gusto Cateringem nemusíte řešit ani jedno! Stačí vyplnit objednávkový formulář a těšit se na hostinu, se kterou nebudete mít ani trošku práce. A jestli chcete večírkovat jinde, než v pracovním prostředí, máme pro vás hned několik možností.

Nastává to období v roce, které opět dělí českou společnost na dva tábory. Obchody a veřejné prostory začínají soutěžit, kdo bude první ve vyvěšení vánoční výzdoby a začne se soustavným tlakem na všechny v prostoru se pohybující bytosti. Ty se na druhé straně buď na toto období těší už od konce srpna a s radostí si již v říjnu prozpěvují koledy. Druhá skupina přestává kromě chození do práce vycházet z domu a rezignuje na Vánoce až do 24. prosince. Ať už patříte na této škále kamkoliv, rozhodně před vánočními svátky oceníte, když si můžete společně se svými kolegy a kamarády od pracovních i vánočních shonů odpočinout na vánočním večírku.

Pokud si chcete tentokrát opravdu zamlsat a neskončit u preclíků a chipsů, zvolte tento rok občerstvení od profíků! Naši cateringoví úžasňáci pro vás vytvoří hostinu přesně podle vašich představ a vše, co musíte udělat vy, je vyplnit náš objednávkový formulář. Kromě jídla pro vás zařídíme samozřejmě i nápojovou nabídku od přípitku přes kvalitní kávu až k pivu a zabezpečíme kompletní servis i s úklidem. Představovali byste si tradiční vánoční pokrmy jako je smažený kapr a bramborový salát, nebo se na tuto klasiku chcete těšit až ke štědrovečernímu stolu? Není problém, vyslyšíme s radostí veškeré vaše představy a budeme se snažit jim co nejlépe vyhovět.

Naše podniky vám pak velice rády poskytnou své prostory pro vaše oslavy v případě, že chcete být během svého večírku od práce co nejdál nejen v myšlenkách, ale i fyzicky. V podnicích sítě Con Gusto pro vás rádi rezervujeme stůl, nebo klidně část restaurace, například v naší Táckárně můžete mít v případě pozdějšího odpoledne celý prostor jen pro sebe! Vybírat můžete ze všech našich podniků, kde vám náš personál společně s cateringem připraví skvělé občerstvení a v případě zájmu i výzdobu. Pokud toužíte po čerstvém točeném pivě a hospodské atmosféře, určitě vám doporučujeme pro váš večírek zvolit jednu z našich pivnic – Pivnice U Čápa a Pivnice U Kohoutů. Pokud naopak toužíte po klidnější komornější atmosféře, rozhodně vás nezklame prostředí naší Piazza Caffe a Ristorante, nebo Steakhousu Monte Bú. Naše novotina Restaurant Teátr je pro vás připravená ve sklepních prostorách Městského divadla a učaruje vám nejen svou polohou, ale i svojí jedinečnou atmosférou.

Budeme se těšit na ty z vás, kteří se rozhodnou nechat nás být součástí svých předvánočních oslav. Ať už jako hostitelé v našich restauracích, nebo jako hosté s plnýma rukama jídla přímo ve vaší firmě vám rozhodně zrpostředkujeme svkělý zážitek.   

Líbil se ti článek?

Nezmeškejte další novinky a přihlaste se k našemu newsletteru