Podzim v restauracích Con Gusto

Autor

Valerie

Publikováno

30. 8. 2023

Podzim v restauracích Con Gusto

Jestli na vás padají podzimní špatné nálady kvůli příchodu chladnějšího počasí a už teď vám chybí sluneční paprsky, nezoufejte! V našich podnicích jsme pro vás připravili hromadu speciálních akcí, které jsme nadupali vyladěnými pokrmy, mezi kterými si určitě každý z vás najde to svoje. Mrkněte s námi na to, jaké tematické nabídky pro vás naše podniky vymyslely. 

Monte Bú

Na Kraví hoře v restauraci Monte Bú to bude na podzim opravdu našlapané. Z prázdnin si do září přineseme ještě Mexické menu. Provoněné kořením, plné barev a trošku přiostřené různými druhy paprik. Pokud patříte k těm kdo si ještě velkou část září užívá letní dozvuky, rozhodně se stavte na naše vyletněné Mexiko a zapijte ho třeba Tequillou Sunrise, čas máte do 24.9. .

Na Jižní Ameriku navážeme typičtější lahůdkou, v jejímž duchu se poneseme od konce září do začátku listopadu – Tataráky. 18. října k nám pak přijede vzácná návštěva, a to šéfkuchař Roman Paulus, který vám připraví společně s našim personálem degustační menu, na které jen tak nezapomenete. Provede vás také celým večerem a věříme, že to bude stát opravdu za to.

Začátkem listopadu vám budeme připravovat Svatomartinské menu, konkrétně se na něj můžete stavit od 4.do 12. listopadu.

 

Piazza Caffè Ristorante

Na Svoboďáku v Piazza Ristorante pro vás chystáme pro změnu opět italské menu! Tentokrát se s námi již tradičně, jako každý podzim podíváte do regionu Piemont, který je proslulý svým propojením s lanýži. Tuto luxusní surovinu budete moci od 15.9. do 29.10. ochutnat v několika různých chodech.

Na lanýže navážeme změnou našeho jídelního lístku, který pro vás vyladíme tak akorát do chladnějšího počasí, abyste od nás odcházeli pěkně prohřátí, s plnými břichy a hlavně spokojení. 4.11 – 12.11. se můžete těšit na Svatomartinské menu a můžete si být jistí, že takové jako v Piazze jen tak někde neochutnáte. Do naší staročeské klasiky už tradičně zakomponujeme italské twisty a přeneseme tenhle oblíbený folklór do moderního světa.

 

Pivnice U Čápa

Na Obilňáku v Pivnici U Čápa si už teď můžete s lehkým studem pochutnávat na našich retro specialitách. Nezapomněli jsme samozřejmě na klasiky jako je katův šleh, kuřecí plátek s broskví a šunková rolka.

My se začneme stydět až 28.9., kdy tuto akci zabalíme a navážeme na ni se zabijačkou. Ta proběhne 30.9. a dobroty z ní si u nás budete moct poroučet do 2.11. . Svatomartinskou husu vám připravíme tradičně, tak jak ji máte rádi s knedlíkem a zelím, a to od 4. do 12. listopadu.

 

Pivnice U Kohoutů

V naší druhé brněnské hospodě, v Pivnici U Kohoutů, si můžete ještě do konce září pochutnávat na BBQ specialitách.

21.9. s vámi oslavíme naše druhé narozeniny! Slavit budeme samozřejmě celý den, ale první piva zdarma, pečené sele a další zábava začnou v 17hodin a budeme se na vás moc těšit.

Na přelomu října a listopadu si nás budete moct pochutnat na tradičních zabijačkových specialitách a od 4. do 12. listopadu vám budeme připravovat Svatomartinskou husu.

 

Táckárna

Táckárna se po letním spánku opět probouzí k životu a vykopnou hned pořádnou peckou – Smaženými pokrmy. Co vše se dá hodit do trojobalu a následně do rozpáleného oleje můžete přijít zjistit do 29.9. a aby vás nebolela břicha z přílišného zkoušení, raději neochutnávejte všechno naráz a přijďte si podegustovat víckrát.

Od začátku října až do konce roku se pak povezeme na vlně klasické české kuchyně. Pochutnáte si tedy stejně jako v našich pivnicích na Svatomartinské huse, zabijačce, zvěřině a spoustě hotovek.

 

Restaurant Teátr

V našem nejnovějším přírůstku v rodině Con Gusto podniků, divadelní restauraci Teátr, bude září a říjen ve znamení řízků. Tuto sváteční pochoutku si budete moct vychutnat na několik způsobů a řekneme vám, bude to stát za to. Stejně jako v našich ostatních podnicích i v Teátru si budete moct od 4.11. do 12.11. pošmáknout na Svatomartinské huse.

 

Fuf, takhle vyčerpávající jsme na našem blogu ještě nebyli a přesto se určitě stane, že se během podzimu ještě nějaká ta akcička nebo specialitka vyklube. Sledujte tedy naše sociální sítě a nechte se nalákat na dobroty, kterými vás budeme během podzimu zahřívat a připravovat na příchod zimy. 

Líbil se ti článek?

Nezmeškejte další novinky a přihlaste se k našemu newsletteru